sobota 7. července 2007

Rozlučková akce - nejlepší garden party, co jsem zažil:)

A je to tady - akce, na kterou jsem se strašně moc těšil! Rozlučková akce, před mojim odletem do Jižní Korei:)
Přátelé se začali sjíždět z různých koutů naší republiky už ve středu, což mě velice těšilo, protože jsem si svých přátel užíl mnohem víc;)
V pátek byla hlavní grilovačka. Postupně dojížděli všichni. Naštěstí počasí nebylo takové, jak hlásili rosničkáři a dalo se sedět venku:) Chvilku se hráli šipky, zahráli jsme si kroket (musím uznat, že kroket se základní sadou 4 holí a 4 koulí je zábava, ale hrát to s 10ti koulemi a holemi je zábava mnohem obrovštější:)). Bohužel se hra nedohrála, jelikož jsem udělal těsně před koncem hroznou chybu...zvolal jsem "KDO CHCE MASO?!". V tu ránu bylo po hře:D. Masa byl naštěstí dostatek a moje mamča (vynikající kuchařka) se ujala grilování. Od té doby se gril nezastavil;) Ať už to byly velké fláky masa, klobásy nebo takové malilinkaté párečky, nestalo se, že by se neudaly;) Třeba taková Inča, ta se do toho masa pustila s takovou vervou, až snědla 3 a byla radost na ni koukat, jak jí chutná Myslím, že se všichni docela dobře nadlábli:)
Někdy v podvečer jsme se Zdendem a Ondrem postavili malilinkatou skromnou aparaturu a všem jsme zahráli pár skladeb. Doufám, že až se za rok vrátím, tak budeme s k
apelou pokračovat!
Každopádně chci všem, kdo na této akci byli, moc poděkovat, protože to bylo něco naprosto dokonalého! Ani jsem neček
al, jak moc z toho budu nadšen. A příští rok, až se vátím, tak to zopakujem a všichni jste zase zváni!!!

A hlavně byla zábava:)

FOTKY

3 komentáře:

zdenda řekl(a)...

Byla to výborná akce, myslím že lepe to ani dopadnout nemohlo, počasí vyšlo krásně, kroket byl více než zabavný:) a maso...to byla delikatesa první třídy...
Sešli se tam jen fajnoví lidé..moc dekuji že jsem tam mohl být:)a byl jsem pozván...
Davej tam na sebe pozor...a at se Ti tam moc a moc líbí..to Ti moc přeji...
Ahoj Zdenda

jakudo řekl(a)...

já ti strašně moc děkuji, že si přišel! Výborně jsme si zahráli (nemyslím, kroket, i když ten taky):) Za rok, až se vrátím jsi zván znova:) a tentokrát přivezu dárky já vám;)

zdenda řekl(a)...

Není za co dekovat a také vím že nemyslíš v první řadě kroket:)....už se těším až se vratíš a zase se sejdeme..
jakožto veliky zvědavec jsem samozřejmě velice zvědav co nám přivezeš..ale hlavně se vrat v pořadku a celý:)...